Rejs na Festiwal Wisły z Toruńskimi Flisakami

Załoga Toruńskich Flisaków zaprasza na tradycyjny już rejs festiwalowy.
Wyruszamy w czwartek 12 sierpnia o godz. 10:00 z Przystani AZS w Toruniu (ul. Popiełuszki 1). W drodze nocujemy w namiotach na wiślanym brzegu. W piątek docieramy do Włocławka gdzie rozbijemy obóz na wiślanej wyspie na przeciw Przystani Wodnej Włocławek (ul. Piwna 1). Prowiant oraz namioty uczestnicy rejsu organizują we własnym zakresie. W sobotę 14 sierpnia wyruszamy wczesnym rankiem o godz. 7:00 i wraz z całą flotą festiwalową jedziemy w dół rzeki do Torunia. Po drodze przewidziany jest jeden krótki postój na prawym brzegu Wisły poniżej Ciechocinka.
Festiwal Wisły jest festiwalem pływającym w związku z tym jego program również okazuje się być czasem płynny i zmienny… niczym rzeka 🙂

 
  1. Łodzie są otwarto pokładowe. Na wodzie jest chłodniej niż na lądzie, słońce mocniej pali, może spaść deszcz – prosimy ubrać się adekwatnie do pogody.
  2. Sternik może mówić w języku angielskim, francuskim, rosyjskim – po wcześniejszym uzgodnieniu.
  3. Zabieramy na pokład osoby z problemami w poruszaniu się – po wcześniejszej informacji. Mamy specjalna rampę umożliwiającą bezpieczne dostanie się na pokład osobom na wózku i o kulach.
  4. Na łódź można zabrać spokojne zwierzę domowe, wózek, rower.
  5. Na łodzi przyjmujemy płatność gotówką.
  6. Zakupując bilet akceptujesz regulamin.

Kalendarz rejsów

Sprawdź nasze inne rejsy

Rejs Średniowieczny port Toruń
Rejs Toruń od wody strony
Rejs Wschód nad Toruniem