Toruńscy flisacy. Flisacki Toruń.

Rejs pod gwiazdami

Panorama Torunia od strony Wisły uchodzi za jeden z “Siedmiu Cudów Polski”. Zapewniamy, że nocą prezentuje się jeszcze bardziej okazale. Pod nocnym niebem na czarnej toni będziesz miał wrażenie, że na świecie jest tylko nasza łódź i rozświetlony Toruń. 
 
Rejs rozpoczynamy na Przystani AZS chwilę przed zmrokiem, gdy most im. Józefa Piłsudskiego i panorama Starego Miasta rozświetlone zostają iluminacją, malowniczo odbijającą się w wiślanej toni. To czas, gdy na Bulwarze Filadelfijskim pojawiają się zwabieni wieczornym urokiem rzeki turyści, aby właśnie w tym miejscu włączyć się w nurt nocnego życia miasta tęsknie spoglądając na nurt Wisły. My idziemy o krok dalej i naszym Rejsem Pod Gwiazdami dajemy Ci możliwość popłynąć nie tylko w przenośni, ale i dosłownie z nurtem rzeki i nocnego życia naszą łodzią rozświetloną barwnymi lampionami. Na pokładzie dla chętnych oferujemy drinki i piwa kraftowedo dyspozycji pasażerów jest również głośnik bezprzewodowy o mocy 30W. 

Pasażerów, którzy bez zwłoki będą chcieli po rejsie rzucić się w wir nocnego życia na życzenie możemy wysadzić na pomoście pływającym przy Bulwarze Filadelfijskim naprzeciw Bramy Żeglarskiej. 

Rejs pod gwiazdami z Toruńskimi Flisakami
Wisłą na zachód
Wisłą na zachód
Średniowieczny port Toruń
Toruń od wody strony
rej-torun-od-wody-strony
Wschód nad Toruniem
Wschód słońca nad Toruniem